Finans

Bayramoğlu Faktoring A.Ş.

Bayramoğlu Holding bünyesinde 1997 yılında kurulan firmamız, bu güne kadar etkinliğini kesintisiz sürdürmüştür. Şirket ortakları iş dünyasının deneyimli kişileri olup, orman ürünleri, inşaat ve medya sektörlerinde de faaliyet göstermektedirler.

Sektörün etik kuralarına bağlı olarak çalışmayı kendine ilke edinmiş şirketimiz, BDDK lisansını almış ve 85 milyon Türk Lirasına arttırdığı sermayesi ile güçlü mali yapısını da ortaya koymuştur. Bu gelişmelerle güven arttıran şirketimiz, başta kobiler olmak üzere reel sektöre ciddi anlamda destek vermektedir.

Değişen faktoring anlayışının bir uzantısı olarak, konusunda uzman bir kadroya da sahip olan Bayramoğlu Faktoring A.Ş, müşterileriyle karşılıklı güven ve kalıcı işbirliğini amaçlamaktadır.

Web Sitesine Gidin

Otelcilik

WorldPoint Hotels Beylikdüzü

Avrupa Yakası’nda, iş dünyasının kalbinin attığı merkezlere yakınlığı ile tesisimiz; ayrıcalıklı yapısı, konforu ve kaliteli hizmetiyle iş ve özel seyahatlerinizde yeni konaklama adresiniz olacak.

World Point Hotel Beylikdüzü'ne ulaşım; şehir merkezi, otogar ve havalimanından özel araçlar ile olabileceği gibi toplu taşıma araçları ile de oldukça kolay.

4 yıldız konforunun üstünde hizmet ve özlediğiniz misafirperverlik anlayışı ile siz değerli misafirlerimizi karşılıyor ve aynı sıcaklıkla uğurluyoruz.

Web Sitesine Gidin

WorldPoint Hotels Beşyol

Tesisimiz, iş dünyası ve CNR Fuar Merkezi'ne yakınlığı ile hem iş hem eğlence amaçlı seyahat edenlere avantaj sağlıyor.

Konforlu ve yeni eşyalarla donatılmış olan ferah odalarımızda; kablosuz internet, çay-kahve makinesi, kasa, klima, LCD TV, uydu yayını ve yüksek hızlı metro internet bulunuyor. 24 saat açık resepsiyon, bagaj muhafazası, ücretsiz özel otopark ve kuru temizleme, tesisimizin diğer imkanları arasında yer alıyor.

Web Sitesine Gidin

Ramada by Wyndham İstanbul Florya

Tesisimiz; Atatürk Arboretumu, Küçükçekmece Gölü ve Atatürk Uluslararası Havalimanı'na yakındır.

Çevre dostu Ramada by Wyndham İstanbul Florya otelimiz, Atatürk Uluslararası Havalimanı'nın yanı başındadır ve İstanbul'un önde gelen sergi merkezleri ile turistik ve manzaralı yerlerine çok yakındır.

Otelimiz, hareketli ve benzersiz metropolümüzün en iyi konumlardan birinde yer alır.

Web Sitesine Gidin

İnşaat

Bayramoğlu Gayrimenkul Yatırım Tic. A.Ş.

50 yıla yakın süredir dünya çapında sürdürdüğümüz ticari faaliyetler sonucunda elde ettiğimiz tecrübeyi Türkiye’ye aktarıyoruz.

Gayrimenkul geliştiriciliği alanındaki deneyimlerimizi kullanarak yurt dışında da talep görecek nitelikte özellikli yapılar geliştiriyor ve uluslararası standartlara uygun olarak inşa ediyoruz.

Web Sitesine Gidin

Kıymetli Maden

Bayramoğlu Kıymetli Madenler Tic. Ltd. Şti.

İşlenmiş, işlenmemiş, yarı işlenmiş, standart veya standart dışı altın, gümüş, platin, elmas ve pırlantaların kıymetli maden ticareti faaliyetlerini yürütmektedir.

Çalışmalarımız sonucunda bu kıymetli madenler, tekrar kullanılmak üzere yatırımcılara sunulmaktadır.

Web Sitesine Gidin